Увійти Зареєструйтеся

Інструменти трейдера

Швидкість реакції, точність в розрахунках, прозорість і глибоке розуміння механізму трейдингу - запорука успішної торгівлі і управління ризиками.

Точні розрахунки вартості пункту, маржі, SWAP і ECN комісії допоможуть вам оцінити економічну ефективність операції, спланувати торгівлю, визначити оптимальний розмір позиції. Зосередьтеся на аналізі ринку та торгівлі, не витрачаючи часу на рутину!   

 • One Click Trading and Level2 Plugin

  Швидкість розміщення ордера дуже важлива в періоди високої волатильності на ринку. За допомогою плагіна для торгівлі в один клік ви зможете розмістити ордер за найкращою доступною ціною всього одним натисканням миші . А стакан заявок з 5-ти рівнями глибини ринку дасть вам уявлення про доступної ліквідності по кожній парі.

  Ви зможете:

   

  • розмістити або закрити ринковий або відкладений ордер;
  • задати об'єм угоди;
  • встановити Stop Loss і Take Profit;
  • отримати доступ до стакану заявок;
  • отримати показники середньозваженої ціни.
  Детальніше...

   

  Завантажити  
 • Калькулятор маржі і вартості пункту

  Простий і швидкий спосіб розрахувати маржу та вартість пункту перед відкриттям позиції. Калькулятор також допоможе визначити оптимальне кредитне плече . Точні розрахунки незамінні для оптимізації торговельної стратегії, щоб уникнути збитків і закриття позицій по stop out.
  Поточні ціни, а також доступні засоби і кредитне плече вашого рахунку вже закладені в розрахунках калькулятора. Якщо ці параметри зміняться, ви зможете легко перерахувати дані за частки секунди, не ризикуючи помилитися.

  Перейти до калькулятору  
 • Історія курсів валют  

  FXOpen пропонує мультивалютні рахунки. Калькулятор конверсій дозволить вам розрахувати точні курси конверсії при переказі коштів між гаманцями FXOpen з різною базовою валютою. Ви також можете побачити історію курсів конверсії за будь-яку дату.

  Історія курсів валют  
 • Калькулятор комісій

  Зручний інструмент для миттєвого і точного розрахунку комісій на ECN рахунках. Ви зможете розрахувати комісію за повне коло або за півкола для будь-якого обсягу угоди з будь-якої валютної пари або металів. Натиснувши на валютну пару в списку, ви побачите докладні формули розрахунку з прикладами. Детальніше...

  Перейти до калькулятору