Увійти Зареєструйтеся

Автоматична торгівля з Myfxbook AutoTrade

Освоїти майстерність торгівлі на Форекс - завдання не з легких. Але зовсім не обов'язково набивати шишки і вчитися на своїх гірких помилках! Досвід, майстерність і унікальні знання професійних трейдерів всього світу до ваших послуг! Використовуйте найкращі і перевірені стратегії, щоб отримувати прибуток.

5 причин вибрати myfxbook autotrade

 

  • прибутково: тільки прибуткові торгові стратегії. Провайдери стратегій отримують комісію тільки за прибуткові угоди;
  • перевірено: тільки досвідчені провайдери, тільки реальні рахунки з успішною торгівлею протягом як мінімум 3 місяців і реальним депозитом від $ 1000!
  • надійно та точно: графіки, реально відображаючи минулий торговий результат провайдера, допоможуть вам оцінити перспективність стратегії;
  • наочно: демо-рахунки та симулятор роботи стратегій. Спробуй, перш ніж ризикувати грошима!
  • все під контролем: можливість призупинити або відключити стратегію в будь-який момент. Ви можете обмежити кількість лотів, операцій, торгованих пар для будь-якої стратегії в вашому профілі. А також задати рівень балансу і просадки, при яких занадто ризикована чи збиткова стратегія буде автоматично припинена на вашому рахунку.

 

Відкрити рахунок

 

 

Як працює дзеркальна торгівля?

Портал myfxbook має давню історію і бездоганну репутацію в сфері Форекс, як незалежне і авторитетне джерело аналітики, сигналів, ефективних стратегій, статистики рахунків та конкурсів трейдерів. Всі переваги порталу myfxbook поширюються і на інструмент AutoTrade.

З myfxbook AutoTrade ви зможете відтворювати на своєму рахунку торгові стратегії найуспішніших і досвідчених трейдерів. На серверах myfxbook встановлені термінали MetaTrader 4, які обмінюються сигналами за допомогою торгових радників. Як тільки на рахунку провайдера стратегії відбувається операція, термінал моментально посилає сигнал на відкриття такої ж угоди на рахунках, підписаних на цю стратегію. Система дзеркальної торгівлі AutoTrade створена так, що забезпечує безпомилкове і коректне копіювання угод. Невеликі затримки можливі, особливо при високій ліквідності ринку. Але в тих рідкісних випадках, коли копіювати угоду відразу не вдалося, система AutoTrade буде продовжувати спроби відкрити операцію з початкової ціною ордера або краще.

Як почати?

  • відкрийте торговий рахунок в FXOpen;
  • підключіть його до сервісу myfxbook autotrade;
  • виберіть і налаштуйте копіювання стратегій на платформі myfxbook Autotrade;
  • отримуйте прибуток!