Увійти Зареєструйтеся

Zulu Trade

ZuluTrade - це інтернет-платформа, яка використовує сигнали професійних трейдерів ринку Forex для здійснення автоматичного управління операціями на ваших рахунках. Ви вибираєте трейдерів-постачальників сигналів, а сервіс ZuluTrade автоматично буде здійснювати за даними сигналам реальні угоди на ваших рахунках.

Для того, щоб почати використовувати дану платформу, вам лише необхідно надати ваше ім'я і номер рахунку FXOpen. Після чого залишається тільки підписати і відправити в FXOpen форму дозволу торгових сигналів від ZuluTrade.

Вибрати трейдерів вам допоможе рейтинг трейдерів ZuluTrade, який надає не тільки точну інформацію про торговельну діяльність провайдера сигналів, але й відгуки інших користувачів ZuluTrade. Також доступний рейтинг передплатникам ZuluTrade з інформацією про їхні прибутки і вибраних провайдерів.

Користуючись послугами ZuluTrade, ви зберігаєте повний контроль над своїми коштами. Ви можете налаштовувати ступінь ризику і максимальне число відкритих за сигналами лотів, але найважливіше - ви в будь-який момент можете закрити поточні операції і відмовитися від сигналів конкретного провайдера. Також ви можете продовжувати вести ручну торгівлю.

Переваги автоматичної торгівлі на форекс з ZuluTrade:

  • можливість управляти декількома торговими рахунками з одного робочого місця;
  • можливість створити портфель, об'єднавши найбільш результативні валюти кожного окремого провайдер;
  • функція захисту рахунки ZuluGuard;
  • обробка ордерів від сигнал-провайдера до його приймача без затримок в режимі реального часу;
  • моніторинг позицій в режимі реального часу;
  • 30-денний демо-рахунок з повноцінним функціоналом.

 

Відкрити рахунок