Увійти Зареєструйтеся

Про партнерські програми

Компанія FXOpen пропонує партнерські програми на будь-який смак.

Ми пропонуємо партнерські програми для початківців або досвідчених партнерів, приватних і юридичних осіб, фінансових компаній і банків, інвестиційних менеджерів та інвесторів. Гнучка система винагород і підвищуючих коефіцієнтів дозволяє партнерам отримувати стабільний дохід. Заробіток наших партнерів складається з кількості залучених клієнтів, а також їх торгового обороту. 

 

Програма лояльності

Чим більше клієнтів ви залучаєте, і чим успішніше вони торгують, тим вище ваш заробіток. Комісія партнера множиться на підвищуючі коефіцієнти в залежності від кількості залучених вами клієнтів і їх торгового обороту.

Підвищуючі коефіцієнти і проценти по комісії

Багаторівнева програма

Ми платимо партнерам з 2 рівнів залучених клієнтів. Ви отримуєте винагороду не тільки від торгівлі клієнта, якого залучили безпосередньо самі, але також і з рефералів вашого прямого клієнта (2 рівень).

Детальніше...

Партнерська програма для технології РАММ

Ви будете отримувати винагороду, якщо ваш клієнт стане Провайдером або Передплатником стратегії в рамках технології PAMM. Розмір комісії від операцій залежить від частки залученого вами клієнта в загальному балансі PAMM рахунку.  Якщо ваш клієнт став передплатником PAMM стратегії, ви також отримаєте відсоток від винагороди провайдера (згідно з умовами оферти).

Детальніше...