Увійти Зареєструйтеся

Як почати торгувати на Форекс?

Незалежно від того, зростає валюта в ціні або дешевшає - можливість заробити на Форекс є завжди!

Як торгувати на Форекс? Уявіть, що національна валюта країни - це такий же актив, як акції, сировинні товари чи дорогоцінні метали. Весь секрет у тому, щоб купити актив дешевше, а потім продати дорожче. Можна і навпаки, спочатку продати дорожче, а потім купити дешевше. Незалежно від того, зростає валюта в ціні або дешевшає - можливість заробити на Forex є завжди! Головне, правильно і вчасно розпізнати ринкову тенденцію. У цьому вам допоможе аналіз економічних новин, а також платні чи безкоштовні індикатори та автоматичні торгові системи і сигнали.

Як це працює на прикладі

Валюти на Форекс торгуються парами, наприклад, Євро/Долар (EUR/USD) або британський фунт і японська ієна (GBP/JPY). Торгівля на Форекс - це купівля однієї валюти і одночасний продаж іншої. Обмінний курс показує вартість однієї валюти щодо іншої. Наприклад, котирування USD/CHF 0.93160/0.93170 показує, скільки знадобиться франків для покупки або продажу одного долара.

Залежно від облікової ставки центрального банку, часу доби, політики уряду, очікувань учасників торгів і безлічі інших причин обмінні курси валют постійно змінюються. Наприклад, прогноз говорить про те, що Євро буде дорожчати щодо долара США (тобто пара EUR/USD зростає). Ви купуєте Євро (відкриваєте позицію на покупку EUR/USD). А потім, коли курс Євро виріс, ви продаєте Євро дорожче (закриваєте позицію по EUR/USD). Різниця між ціною купівлі та продажу - це ваш прибуток від торгівлі на Форекс.

Попередження про ризики. Пам'ятайте, що Форекс - високоризиковий фінансовий ринок. Можливостей заробити на ньому безліч, і ваш потенційний дохід нічим не обмежений. Але так само високий і ризик втрат. Якщо ви приймаєте усвідомлене і самостійне рішення стати трейдером, то, перш за все, повинні слідувати базовим правилам управління капіталом і мінімізації ризиків. Це не просто, але вкрай важливо. Незалежно від того, торгуєте ви сотнею доларів або мільйонами.

Якісне навчання стане фундаментом вашого успіху. Не шкодуйте часу на вивчення основ трейдингу і практику на навчальному демо-рахунку перед тим, як почати торгувати на Форекс реальними грошима. І завжди дотримуйтеся правила ніколи не торгувати на кошти, які не готові втратити.

 

Як почати торгувати?