Увійти Зареєструйтеся

MetaTrader 4

Платформа MetaTrader 4 (MT4) - лідер серед торгових платформ на ринку Форекс

Понад 70% брокерів пропонують термінал MT4 своїм клієнтам. Через цю торгову платформу реєструється близько 90% від усього об'єму операцій на ринку роздрібного Forex. З 2005 року Метатрейдер 4 утримує звання найпопулярнішого торгового терміналу в світі і продовжує отримувати престижні нагороди рік за роком.

Платформа MT4 для ECN і Крипто рахунків

У 2009 році FXOpen вперше запропонував Форекс трейдерам прямий доступ до ECN та міжбанківському торговому майданчику через термінал MetaTrader 4. FXOpen удосконалив Метатрейдер 4 за допомогою власної інноваційної розробки - агрегатора ліквідності. FXOpen ECN забезпечує швидке і безпомилкове виконання ордерів за найкращими цінами від більш ніж 10 найбільших банків і інших постачальників ліквідності (LP).

Просимо звернути вашу увагу на те, що торгівельна платформа для рахунків моделі Маркет-мейкер (Мікро) відрізняється від тієї, яку використовують для торгівлі на рахунках ECN. Будь ласка, переконайтеся що ви завантажуєте ту версію терміналу MT4, яка підтримує обраний вами торговий рахунок.

 

Платформа MT4 для Мікро і STP рахунків

Безперечними плюсами MT4 є:

  • Мануальна торгівля: можливість торгувати прямо з графіка; всі види ордерів (ринковий, відкладений, stop loss і take profit); три типи виконання (негайне виконання, виконання по ринку і на вимогу), trailing stop;
  • Автоматична торгівля: ви можете знайти в Інтернеті та використовувати готові скрипти і радники або самостійно створити скрипт чи радник на основі своєї власної торгової стратегії;
  • Робота з графіками: відображення графіка у вигляді барів, японських свічок або ліній; індивідуальне налаштування, шаблони, тіковий графік;
  • Аналітика: понад 50 вбудованих індикаторів і графічних інструментів для технічного аналізу, завантаження історії котирувань, тестер стратегій, новинна стрічка.
  • MQL: проста та функціональна мова програмування MT4, що дозволяє фахівцям з усього світу створювати незліченну кількість скриптів, торгових радників, індикаторів і інших допоміжних програм для роботи з цією платформою.
 

Як почати торгувати, використовуючи цю платформу?