Увійти Зареєструйтеся

Технологія PAMM

Технологія PAMM (Майстер модуль пропорційного розподілу) надає одним клієнтам (Передплатникам) можливість слідувати торговій стратегії іншого клієнта (Провайдера). Провайдер здійснює торговельні операції з власними коштами, і його торгова стратегія за допомогою технології PAMM відтворюється щодо коштів Передплатника.

Кошти, виділені Провайдером і Передплатником для участі в PAMM, фактично не переводяться на інші рахунки, але перестають відображатися на особистих торгових рахунках Провайдера і Передплатника та обліковуються окремо від інших коштів. Це дозволяє застосовувати до всіх учасників PAMM ідентичні ринкові умови при виконанні торгових сигналів та запобігти використання цих коштів для торгівлі і маржинальних розрахунків на особистих торгових рахунках Провайдера та Передплатника.

Технологія PAMM дає Передплатникам можливість отримувати прибуток від торгівлі на ринку Forex без необхідності самим вивчати аналітику ринку і здійснювати торгові операції.

Провайдерам PAMM технологія дозволяє отримувати прибуток від торгівлі коштами, переважаючими їх власний капітал. При цьому як Передплатники, так і Провайдер захищені компанією FXOpen від неторгових ризиків з боку один одного.

Приклад

Трейдер А реєструється в якості Провайдера. Капітал Провайдера становить 10 000 USD.

Потім він створює оферту (пропозицію клієнтам слідувати його стратегії за допомогою технології PAMM) з параметрами 30/5/10 - 6/4 - 10 000/1 000/100 - 10. Торговий інтервал - місяць.

Передплатник 1 і Передплатник 2 приймають рішення дотримуватися торгової стратегії Провайдера. Передплатник 1 і Передплатник 2 виділяють зі своїх коштів 25 000 USD і 15 000 USD відповідно для участі в торгівлі за допомогою технології PAMM. Таким чином, баланс PAMM рахунку на початку першого Торгового інтервалу дорівнює 50 000 USD.

Мал. 1 Баланс PAMM рахунку на початку торгового інтервалу

В результаті успішної торгівлі Провайдера до кінця першого Торгового інтервалу баланс PAMM рахунку збільшився до 75 000 USD.

Після всіх виплат відповідно до параметрів оферти прибуток учасників PAMM рахунку склав:

  • Передплатник 1 - 9 500 USD;
  • Передплатник 2 - 5 700 USD;
  • Провайдер - 9 800 USD.
 

Мал. 2 Баланс PAMM рахунку в кінці торгового інтервалу

Дізнатися більше...