Рахунки Крипто

Унікальна інноваційна пропозиція! Торгуйте Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Namecoin, Peercoin в парах з USD, EUR та RUB, використовуючи всі переваги ECN торгівлі!

В умовах бурхливо зростаючої популярності Bitcoin і інших криптовалют компанія FXOpen запустила новий тип торгового рахунку - Крипто.

Bitcoin, Litecoin, Namecoin і Peercoin - перспективний і високоліквідний інструмент для спекулятивної торгівлі та інвестицій, завдяки безпрецедентному зростанню цін і високої волатильності.

На відміну від інших Форекс-брокерів, що пропонують криптовалюти у вигляді контрактів на різницю (CFD) або бінарних опціонів, FXOpen дає вам можливість торгувати безпосередньо Bitcoin, Litecoin, Namecoin і Peercoin в парах з доларом США, Євро та російським рублем! Ліквідність для рахунків FXOpen Крипто надана найбільшою онлайн біржею xBTCe, а технологія виконання базується на унікальній системі FXOpen ECN Aggregator.

Вам доступні всі переваги торгівлі ECN: ви торгуєте з іншими учасниками біржі, а не проти брокера, тобто, немає конфлікту інтересів з брокером. Учасники ринку формують своїми заявками на покупку/продаж торгівельну мережу. Агрегатор обробляє всі пропозиції та запити, доступні в даний момент часу, і ваші угоди укладаються за найбільш вигідними цінами.

При цьому ви отримуєте ринковий спред і низькі комісії, а брокер зацікавлений в тому, щоб ви торгували успішно і нарощували обсяг торгівлі. На Крипто рахунках дозволені скальпінг, хедж, локування і будь-які види радників. Кредитне плече 1: 3.

 

Специфікації контрактів

  Крипто рахунок
Валюта рахунку USD, EUR, GBP, RUB, JPY,
*Bitcoin (mBTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Dash
Мінімальний депозит 10 USD (або еквівалент в іншій валюті)
Максимальний баланс без обмежень
Спред плаваючий
Комісії 0,25% за пів кола
Формат котирувань 0,12345
Виконання по ринку
Мінімальний об'єм операції 0,01 лота
Максимальний об'єм операції без обмежень
Мінімальний крок 0,01 лота
Кредитне плече 1: 3
Маржин колл 30%
Стоп аут 15%
Демо рахунки так
Ісламські рахунки ні
Інструменти 24 пари з BTC, LTC, ETH, NMC, EMC, PPC, DSH
Бонуси Ні
Експертні радники так
Скальпінг так
Хеджування так
Торгівля на новинах так
Телефонний дилінг так
Глибина ринку з котируваннями другого рівня так
Час торгівлі 24/7
Комісія за підтримку неактивного рахунку 10 USD на місяць
Комісія за активацію неактивного рахунку 50 USD
 

 

  • *Для розрахунку всіх показників рахунку (включаючи баланс, прибуток і т. д.) в MetaTrader 4 використовується дробна одиниця mBTC. 1 mBTC = 0.001 BTC.
  • *Для всіх показників рахунку (включаючи баланс, прибуток і т. д.) в MetaTrader 4 використовується одиниця 1 LTC.
  • **Комісія за повне коло становить 0.5% від об'єму угоди в базовій валюті. При відкритті операції в терміналі MetaTrader 4 Ви відразу побачите списання комісії за повне коло (відкриття + закриття операції).
    Розмір комісії може бути переглянутий при великих оборотах торгівлі.
  • При відкритті рахунку через партнерів компанії FXOpen (представляючий брокер, франшиза або інша форма партнерства), ECN комісія може бути іншою. Для отримання докладної інформації зверніться до агента, який надав Вам посилання для відкриття рахунку.
  • За перенесення позицій на наступний день стягується додаткова комісія, яка дорівнює величині Swap по даній парі.