Рахунки STP

Рахунки STP (від англ. Straight Through Processing) - тип рахунку, який дозволить вам оцінити всі переваги ECN торгівлі і виконання на реальному маркеті з початковим депозитом всього в 10 USD.

На відміну від ECN, комісія брокера включена в різницю між кращими пропозиціями на продаж і покупку (spread). Спред на STP рахунках не фіксований і залежить від ордерів на покупку і продаж, розміщених в FXOpen ECN. При цьому кожна заявка клієнта виповнюється на реальному маркеті, тобто всі клієнти є тільки споживачами ліквідності. Мінімальний обсяг угоди на STP Forex становить всього 0,01 лот з мінімальним кроком в 0,01 лота. А кредитне плече 1: 500 доступне для рахунків з розміром депозиту до 25 000 USD.

Так само, як і на ECN рахунках, на STP доступний широкий вибір фінансових інструментів і дозволено використання будь-яких торгових стратегій, включаючи скальпінг і автоматичну торгівлю. Крім того, відсутні обмеження для відкладених ордерів і ордерів Take Profit і Stop Loss: їх можна розміщувати на відстані всього декількох пунктів від поточної ринкової ціни і навіть в всередині спреда. Високе кредитне плече разом з низьким початковим депозитом в 10 USD дозволить вам оцінити всі переваги ECN рахунку без високих вкладань.

Специфікації контрактів

  STP рахунок
Валюта рахунку USD, RUB, EUR, GBP,
JPY, CHF, золото (Gold)
Мінімальний депозит 10 USD (або еквівалент в іншій валюті)
Максимальний баланс без обмежень
Спред Нефіксований. Залежить від ордерів на купівлю та продаж в FXOpen ECN
Комісії Ні
Формат котирувань 0,12345
Виконання по ринку
Мінімальний об'єм операції 0,01 лота
Максимальний об'єм операції без обмежень
Мінімальний крок 0,01 лота
Кредитне плече до 1:500
Маржин колл 50%
Стоп аут 30%
Демо рахунки так
Ісламські рахунки так
Інструменти 50 валютних пар + золото та срібло
Бонуси так
Експертні радники так
Скальпінг так
Хеджування так
Торгівля на новинах так
Телефонний дилінг так
Глибина ринку з котируваннями другого рівня так
Час торгівлі Пн 00:00 - Пт 23:59 (за часом сервера FXOpen)
Комісія за підтримку неактивного рахунку 10 USD на місяць
Комісія за активацію неактивного рахунку 50 USD
 

*GLD - дробна одиниця, яка використовується для розрахунку всіх показників рахунку (включаючи баланс, прибуток і т. д.) в MetaTrader 4. 1 GLD = 0.001 тройської унції (еквівалентно приблизно 0.03 грама чистого золота).